Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.


Úvod » Snowboardy » Nidecker » Nidecker Elle 19/20


    

Nidecker Elle 19/20

vypredané

 

Dostupnosť: odosielame do 3 dní
Pohlavie: Dámsky
Výrobca: Nidecker
Ročník: 19/20
Určenie: all-mountain
bežná cena 249,00 EUR
naša cena bez DPH: 160,00 EUR
naša cena s DPH (20 %):
192,00 EUR

Snowboard Elle je ideálny pre všetky druhy terénov a predovšetkým pre ženy, ktoré sa ich neboja. Ocenia ju úplné začiatočníčky i skúsenejšie riderky, ktoré si chcú vylepšiť svoje jazdecké zručnosti.

Shape & Profile

 • Directional Twin Shape - Directional Twin má presne rovnaký tvar špičky a pätky, ale s inzertmi viac posadenými dozadu, umožňujúcimi väčšiu vzdialenosť od predného viazania k špičke vášej dosky, ktorá vám poskytuje lepšiu kontrolu pri all-mountain jazde.
 • R-8 Series Radius - medium sidecut od 8+ metrov pre stredný radius zákrut. Perfektný pre každodenné jazdenie.
 • STD Camrock Profile - Camrock reprezentuje najlepšiu kombináciu rocker / camber. Pre riderov, ktorí chcú mať prístup k všetkým miestam na horách. S Camber medzi viazaním a rockerom v špičke a pätke to je skvelá doska pre all-moutain a všetky podmienky. Štandardný Camrock je najlepší hybrid rocker a Camber a voľba číslo jedna pre mnoho jazdcov.

Technology

 • STD SDW Construction
 • 4 × 4/4 Insert - tieto základné inzerty sú prvým krokom k nájdeniu vášho optimálneho postoja, keď so snowboardingom ešte len začínate. So štyrmi radmi inzertov, oddelených 4-centimetrovou medzerou, vám doska dáva veľkú možnosť voľby postoja
 • Absorbmid Topsheets - inovatívna horná vrstva bola vyvinutá, aby absorbovala nechcené vibrácie a umožnila tak hladkú jazdu.
 • Dual Plus Fiberglass - štandardný 90 ° biaxiálny laminát je určený na odpúšťanie chýb a má predvídateľný torzný flex. Spoľahlivé a ideálne pre všetky typy terénov i jazdcov.
 • Fullwood Core - štandardné topoľové jadro, vystužené bukovým drevom. Buk na špičke a pätke zaisťuje väčší pop a lepšiu tuhosť
 • N-5000 Base - univerzálna sklznica navrhnutá tak, aby lepšie absorbovala vosk a udržala ho čo najdlhšie. Výnimočne odolná pre všetky druhy terénov.

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.