Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. O nás
O nás

Bord N Rollvznikol v roku 2012 ako názov snowboardovej školy pôsobiacej v Podpoľaní, ktorá sa postupom času pretransformovala na športový klub, ktorý mal za úlohu spájať ľudí s podobným vzťahom k doskovým športom. 

V roku 2016 sa naše aktivity rozšírili o výrobu DIY splitboardov, nakoľko sme chceli tento element snowboardingu spraviť dostupnejším pre ľudí, ktorí by oň mali záujem, čo sa sa nám dodnes darí.

V roku 2017 sme sa presťahovali z vlastnej garáže do oveľa vačších priestorov, ktoré nám ponúkli možnosť robiť profesionálny servis a bazárový predaj.  Koncom toho istého roka sme sa stali obchodnými zástupcami predaja snowboardových značiek ako napr. Arbor snowboards, Nidecker snowboards, Gravity snowboards a mnoho ďalších. O rok neskôr sme sa tak rozhodli spustiť aj elektronický obchod.

Popri tom sa stále venujeme jazdeniu, či už v strediskách alebo vo voľnej prírode na splitboardoch. Takisto sa snažíme zachytávať krásy tohto športu vo vlastných videách a krátkych filmoch, ktoré môžete pravidelne vidieť v najväčších snowboardových magazínoch v Česku a na Slovensku.

Radi Vám poradíme ak máte akékoľvek otázky ohľadom ponúkaného tovaru, splitboardov alebo snowboardingu samotného.

Ďakujem za Váš záujem.

Prevádzkovateľom e-shopu www.brl.sk a majiteľom obsahu týchto stránok je:
Spoločnosť MAF trade s.r.o., so sídlom M.R. Štefánika 892/32, Detva, IČO 53046234, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Banská Bystrica vložka č. 38683/S

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk